TURKS VE CAICOS ADALARI GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Turks ve Caicos Adaları’ya kiralamış oldukları gemilerini, Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Turks ve Caicos Adaları’ya GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Turks ve Caicos Adaları’ya olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Turks ve Caicos Adaları’ya gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Turks ve Caicos Adaları’ya götürülmesine imkan sağlamaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Turks ve Caicos Adaları’ya malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Turks ve Caicos Adaları’ya malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama istekleri de artıyor.

Turks ve Caicos Adaları’ya GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Turks ve Caicos Adaları’ya malzeme taşımacılığı, Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Turks ve Caicos Adaları’ya Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Turks ve Caicos Adaları’nın BROKER KİMDİR?

Turks ve Caicos Adaları’ya deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Turks ve Caicos Adaları’ya Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Turks ve Caicos Adaları’ya Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Turks ve Caicos Adaları’ya yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Turks ve Caicos Adaları’ya GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Turks ve Caicos Adaları’ya Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Turks ve Caicos Adaları’ya malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Turks ve Caicos Adaları’ya  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Turks ve Caicos Adaları’ya teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Turks ve Caicos Adaları’ya GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Turks ve Caicos Adaları genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Turks ve Caicos Adaları’ya komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Turks ve Caicos Adaları’nın bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Turks ve Caicos Adaları’ya 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Turks ve Caicos Adaları’ya gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Turks ve Caicos Adaları’ya BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler


Hemen - Bizi Arayın