12.7 C
İstanbul


82
/ 100


Rusya Kargo Gönderimi

rusya kargo

Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Rusya’ya kargo gönderimi iletişim bölümünden bizimle iletişim kurduktan sonra fiyat bilgisini alıp, gönderilecek kargonuzu adresimize teslim etmek.
Bu işlem yapıldıktan sonra kargonuz en geç 1 iş günü içerisinde yola çıkacaktır.

Rusya’ya en hızlı kargo hangisidir?

Rusya’ya gönderilecek kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek Kargo34 olacaktır. Çünkü Kargo34 Tnt, Ups ve FedEx ile özel anlaşmalıdır ve her gün yurt dışı çıkışı gerçekleştirmektedir (Pazar günleri hariç). Türkiye’den Rusya’ya kargonuzun ortalama süresi 3 iş günüdür.

Rusya’ya Kargo ile neler gönderilebilir?

Bulunduğunuz şehirden Rusya’ya göndereceğiniz kargonuzu ister ister ticari ister kişisel amaçlı olsun ülke ve mesafe fark etmeksizin her yere gönderilir. E-ticaret ile uğraşanlar ve küçük işletmeler rahatlıkla herhangi bir ülkeye numunelerinizi veya dosyalarınızı yurt dışı kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Rusya’ya kargo gönderilerinde zaman çok önemlidir. Kargo Rusya’ya yola çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya gönderinin kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir iştir. Rusya’ya kargo ile mal gönderme aynı zamanda e-ihracat sistemini de kapsar. İçinde bulunduğumuz yılda e-ihracat yapmak çok daha kolay hale geldiği için Rusya’ya kargo ile mal gönderme ihtiyacı geçtiğimiz yıllara göre daha da artmak zorunda kalmıştır. Bulunduğunuz bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, evrak göndermeniz gerekiyorsa, Rusya’da ki sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en güvenilir ve en ekonomik Rusya’ya kargo gönderimi Kargo34 ile yapılır.

Rusya’ya Kargo ile Gönderilemeyen Ürünler

Rusya’ya kargo ile gönderilemeyecek ürünler işlem sırasında gözden kaçmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün Rusya’ya kargo ile gönderilemediği gibi yanıcı ve yakıcı ürünler kabul edilmemektedir.
Rusya’ya gönderilemeyecek ürünler listesinin görüntülemek için tıklayabilirsiniz.

Rusya’ya gönderilemeyen ürünler

Rusya Kargo Fiyatları

Rusya kargo hizmetimizde fiyat olarak en ekonomik, gönderim seçenekleri bakımından en rahat ve en güvenli gönderim Kargo34 ile sağlanır. Rusya’ya kargo gönderileriniz özenle paketlenir ve en hızlı şekilde teslimat yapılır. Ups, Tnt ve Fedex gibi firmalarla anlaşma sağlayıp size en uygun fiyat verilir.
5 Kg: 104.90 Euro
10 Kg: 174.90 Euro
20 Kg: 239.90 Euro
Tüm fiyatları görüntülemek için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Bu noktada hacim/desi hesaplaması ile ilgilide kısaca bilgi verip kargo ücreti üzerindeki etkisine değinelim.
En x Boy x Yükseklik ÷ 5000
Ancak dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu var. Eğer gönderiniz bir evrak değil koli ise, koli seçiminde dikkatli ve bilinçli olunması gerekiyor. Zira gönderinin hacmi kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkileniyor. Eğer koli gereğinden büyük seçildiyse paketleme sonunda çıkacak değer yüksek olacaktır. Kargo fiyatı hesaplama bu yüksek değer üzerinden gerçekleşeceği için gereğinden fazla ücret ödemek zorunda kalacak.
Örneğin 60x40x60 ebadında bir koli ile 5 kg’lik bir ürün göndereceksiniz, kg hesabına göre 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Çünkü işlem sonunda hacmi 19.2 olduğundan fiyat hesaplamada yüksek olan 19.2 değeri üzerinden hesaplanır ve gönderenin cebinden daha yüksek bir fiyat çıkacaktır.

Türkiye’den Rusya’ya Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Türkiye’den Rusya’ya kargo gönderimi ortalama 3 iş gününde alıcıya ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra her akşam yapılan uçuşlara kargonuzu yola çıkarıyoruz (Pazar günleri hariç). İstanbul’dan yola çıkan bir Rusya kargo en geç 72 saat içinde St.Petersburg’da adrese varmış oluyor.

Rusya Kargo Takip

Kargonuz yola çıktıktan sonra size takip numarası verilecek,  tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Rusya istanbul Baskonsoloslugu

Rusya Konsolosluğu

Ülkemizden Rusya’ya gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünler listesine ulaşabilmeniz için  Rusya konsolosluğu ya da Rusya ticaret odası ile görüşebilirsiniz.

 

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

Hollanda Kargo , Hollanda Lojistik , Hollanda Nakliyat

Hollanda Kargo Gönderim Hollanda Kargo Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı...

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

Amerika Kargo , Amerika Nakliyat , Amerika Lojistik

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ? Amerika kargo gönderimi yapmak...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN