Papua Yeni Gine’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Papua Yeni Gine’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Papua Yeni Gine’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Papua Yeni Gine’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Papua Yeni Gine’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Papua Yeni Gine’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Papua Yeni Gine Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Papua Yeni Gine’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Papua Yeni Gine’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Papua Yeni Gine’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Papua Yeni Gine’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Papua Yeni Gine Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Papua Yeni Gine’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Papua Yeni Gine’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Papua Yeni Gine’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Papua Yeni Gine’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Papua Yeni Gine’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Papua Yeni Gine’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Papua Yeni Gine’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Papua Yeni Gine’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Papua Yeni Gine’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Papua Yeni Gine’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Papua Yeni Gine’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Papua Yeni Gine’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Papua Yeni Gine’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Papua Yeni Gine’ye İç taşıma

Papua Yeni Gine’ye Dokümantasyon

Papua Yeni Gine’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Papua Yeni Gine’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Papua Yeni Gine’ye özel sergiler, Papua Yeni Gine’ye kongreler, toplantılar ve Papua Yeni Gine’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Papua Yeni Gine’ye katılımcı firmalar, Papua Yeni Gine’ye stand imalatçıları, Papua Yeni Gine’ye fuar ve Papua Yeni Gine’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Papua Yeni Gine’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Papua Yeni Gine’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Papua Yeni Gine’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Papua Yeni Gine’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Papua Yeni Gine’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Papua Yeni Gine’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Papua Yeni Gine’ye  yüksek hizmet kalitesi, Papua Yeni Gine’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Papua Yeni Gine’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Papua Yeni Gine’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Papua Yeni Gine’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Papua Yeni Gine’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Papua Yeni Gine’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Papua Yeni Gine’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Papua Yeni Gine’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Papua Yeni Gine’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Papua Yeni Gine’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Papua Yeni Gine’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Papua Yeni Gine’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Papua Yeni Gine’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Papua Yeni Gine’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Papua Yeni Gine’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.


Hemen - Bizi Arayın