12.7 C
İstanbul


83
/ 100


İngiltere Kargo Gönderim

İngiltere kargo
İngiltere’ye Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat ve güvenilir şekilde gönderebilirsiniz. İsterseniz yurtdışı kargo hizmeti veren global kargo şirketlerinden bu hizmeti alın, ya da yurt içinde aynı hizmeti veren biz Kargo34 ile İngiltere’ye kargo gönderiminiz için ihtiyacınız olan tek şey, bir bilgisayar veya akıllı bir telefon.

İngiltere Kargo’nun İpuçları

Hala devam eden kraliyet yaşamı ile milyonlarca kişinin gitmek istediği İngiltere, dünyanın en köklü ülkelerinden biridir. Aynı zamanda kendine özgü alışkanlıkları ve kuralları olan, 5 çayı geleneğini dünyaya hediye eden, Eskiden ’de Avrupa Birliği üyesi olmasına rağmen Euro kullanımına geçmemiş Pound birimini kullanmış ve hala kullanmaya devam eden, Avrupa Birliğinin vize rejimini de kabul etmeyen, hatta son virajda Avrupa Birliği’nden çıkmış(BREXIT), bu kararı 2019 yılı sonunda uygulamaya almış olan İngiltere bugün yaklaşık 500 bin civarında Türk yaşadığı ve Türkiye ile olan ilişkilerinin olumlu veya olumsuz sürekli devam ettiği ülkelerden.
Tüm bu özellikler sayesinde İngiltere kargo, ivmesini hiç kaybetmedi ve bu uzun süre böyle devam ediceğe benziyor. Hatta son yıllarda Türkiye ile ticaret hacminin artması neticesinde bu ülkeye olan kargo trafiği daha da hareketlendi.
Yazımızda öncelikle İngiltere kargo gönderimini yükselten unsurları kısaca bakacağız. Bu unsurlar aynı zamanda İngiltere’ye kolay ve hızlı kargonun ipuçlarını bulunduruyor . Bakacağımız ilk şey Türkiye ve İngiltere arasındaki ticari ilişkiler olacaktır.

İngiltere’ye Kolay Kargo

İhracatçılar, ithalatçılar, Türkiye’de yaşayan İngilizler, Türkiye’deki İngiliz firmaları ihtiyaç duyacakları kargo işlemlerini bizim firmamızdan sorunsuz halledebilir.

Türkiye İngiltere Arası Kargo Fiyatları

İngiltere’de yaşayan yaklaşık 500 bin Türk vatandaşı, Türkiye’deki 3 bine yakın İngiliz sermayeli şirketin ya da İngiltere’de bulunan Türk şirketlerinin hızlı bir şekilde hava kargo istedikleri önümüze çıkıyor .Türkiye’den İngiltere’ye kargo fiyatlarını bizlere ileteceğiniz kargonun ağırlığına ve hacimsel boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu değerlere bakarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Örnek olarak İngiltere’ye göndermek istediğiniz 10 kiloluk bir kargo için fiyat 122,5 Euro ve tahmini teslimat süresi 1 gün şeklinde gönderim ise yaklaşık Euro ve teslimat süresi ise 1-2 gün olmaktadır. Kesin fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize  sitemizde bulunan iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’ye Kargo ile Gönderilemeyecek Ürünler

İngiltere’ye kargo ile gönderilmesi yasak olan ürünlerin olduğu işlemler sırasında gözden kaçmamalıdır. TTK(Türk Ticaret Kurumu) tarafından yasaklanmış hiçbir kargo içeriği İngiltere’ye kargo ile gönderilemeyeceği gibi yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.

İngiltere ‘ye gönderilemeyen ürünler listesi gönderilemeyen ürünler listesi.

 

İngiltere’ye Kargo Takip

Kargonuz yola çıktından sonra size takip numarası verilecek, tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

İngiltere Konsolosluğu

Ülkemizden Katar’a gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünler listesine ulaşabilmeniz için İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere Ticaret Odası ile görüşebilirsiniz.

 

 

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

Hollanda Kargo , Hollanda Lojistik , Hollanda Nakliyat

Hollanda Kargo Gönderim Hollanda Kargo Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı...

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

Amerika Kargo , Amerika Nakliyat , Amerika Lojistik

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ? Amerika kargo gönderimi yapmak...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN