12.7 C
İstanbul


87
/ 100


Hollanda Kargo Gönderim

Hollanda Kargo Gönderim

Hollanda Kargo

Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı ülkelerden biri olan Hollanda’ya kargo göndermek istediğinizde yapmanız gereken şeyler, dikkat etmeniz gereken kurallar nelerdir?

  • Hollanda’ya ucuz bir fiyata kargo göndermek için ne yapmak gerekir?
  • Hollanda’ya kargo gönderimi yasak olan ürünler nelerdir?
  • Hollanda’ya kargo en kısa sürede nasıl gönderilir?
  • Hollanda kargo takibi nasıl yapılır?

Hava Kargoda Kolaylığın Yolu…

Türkiye’den Hollanda’ya kargo göndermek istediğinizde yapmanız gereken tek şey Kargo34‘e ulaşmak. Siz kargonuzun nereye gitmesini istediğinizi ve bilgilerini söyleyin gerisini bize bırakın… Siz de hayatınız kolaylaştıran hizmetlerimizin keyfini sürün…

Hollanda’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Hollanda’ya kargo göndermek için isterseniz Kargo34’ e ulaşarak işleminizi hızlı güvenilir ve hesaplı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bizim göndereceğimiz kuryeye verebilir veyahut kendiniz bize teslim edebilirsiniz.

Hollanda Kargo Gönderme İşlemleri

Hollanda’ya kargo göndermek kargo34 sitemizde bulunan numaraları arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz. Kargonuzun gideceği ülkeyi kilogramını ve hacmini (desi) söyledikten sonra kargo işleminiz başlamaktadır. Ama önce kargo hesaplaması yapılması gerekiyor. Hacim(desi) :YÜKSEKLİK X EN X BOY /5000 ile bulunur. Eğer hacmi kilogramı geçerse kargonuz hacim üzerinden ele alınacaktır.

Türkiye’den Hollanda’ya  Kargo Fiyatları

Hollanda kargo fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir:
5 kg: 61,5 Euro
10 kg: 99,5 Euro
20 kg: 178,60 Euro

Tüm Fiyatları öğrenmek için sitemizde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu noktada hacimsel ağırlığın önemi fazladır. Eğer gönderecek olduğunuz gönderilerin kilogramından fazla geliyorsa hacimden gidecektir. Hollanda’ya 5 kilogramlık bir kargoyu eğer hacim’ i geçmezse ağırlık hesabı ile 21 Euro’ya gönderebilirsiniz ama eğer seçtiğinin koli 60x40x40 boyutlarında ise hacim ortalama hesaplama formülü ile yapılan işlemin sonucu 19.2 olacaktır.

Daha yüksek boyutlarda ise o boyutun üzerinden devam ettirilecek ve siz 5 kilogramlık bir kargo için vereceğiniz fiyat artacaktır ve hesapladığınızdan daha büyük bir meblağı gözden çıkarmanız gerekebilir. Daha yüksek kargo bir kargo bedeli ödememek için hesapları doğru yapıp küçük koli kullanmanız işinize gelecektir.

Türkiye’den Hollanda’ya Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderimi ortalama 1 iş gününde ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra o akşam veyahut 1 gün sonra çıkartılır. İstanbul’dan yola çıkacak olan kargo ortalama 1 gün içinde Hollanda’da alıcısına ulaşmış olabiliyor. Kargo teslimatındaki bu hızın sebebi hem biz hem de Türkiye ve Hollanda arasında olan sık uçuşlardır.

Hollanda Kargo Takibi

Hollanda için bizden alacağınız takip kodu ile gönderinizin nerede olduğunu nasıl gittiğini ne zaman orada olacağını görebilir hem de kalitemizi test edebilirsiniz. Kargonuzu gönderimi gerçekleştirmek için bize ilettiğinizde gönderi tamamlandığı zaman size vereceğimiz takip numarası ile Hollanda yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan, kargo takip bölümüne elinizde bulunan kargo takip numarasını girmeniz gönderinizi takip etmeniz için yerlidir.

İster gece ister gündüz her an ve saniye takibini yaptığınız Hollanda kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin aksama riski ortadan kaldırırken, iş yaptığınız kişiler tarafından prestij kazanabilirsiniz. Ayrıca paketin teslim sırasında yaşanabilecek sorunlardan bu sayede haberdar olabilir ve sorunların çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

 

Teslimat

Türkiye’den Hollanda’ya kargo ile gönderilen ürünler ya da evrakları, kargo şubesinden kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Kargo34 yurtdışı gönderileriniz FEDEX, UPS, TNT ile taşıtmaktadır.

Kargo Gönderirken ve İhracat Yaparken Yasalara Uyulmalı

Hollanda’ya ihracat yaparken uyulması gereken yasalara ve yasaklara uyulması dikkat edilmelidir. Hollanda’ya ihracat yaparken Avrupa Birliği’ni dikkate alınması gerekiyor. Örneğin, elektrik ile çalışan ürünler ve çocuk oyuncakları katı kalite standartlarına uyulması zorunludur. Ayrıca Hollanda vergi ve gümrük vergileri, Avrupa Birliği dışından gelen ürünler olarak ikili bir ayrıma ’ya tabii bulunmaktadırlar.

Hollanda’ya Kargoda Gönderilemeyecek Ürün Grupları

Hollanda’ya kargo ile gönderilmesi yasak ürün grupları işlemler sırasında gözden kaçırılmamalıdır. TTK (TÜRK TİCARET KURUMU) tarafından yasaklanmış hiçbir ürün veya malı Hollanda’ya kargo ile göndermek mümkün değildir. Aynı zamanda yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul görmemektedir.
Hollanda yasaklı gönderimlere, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hollanda Konsolosluğu

Ülkemizden Hollanda’ya gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünler listesine ulaşabilmeniz için Hollanda Konsolosluğu ya da Hollanda Ticaret Odası ile görüşebilirsiniz.

 

HOLLANDA KONSOLOSLUĞU

 

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

Hollanda Kargo , Hollanda Lojistik , Hollanda Nakliyat

Hollanda Kargo Gönderim Hollanda Kargo Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı...

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

Amerika Kargo , Amerika Nakliyat , Amerika Lojistik

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ? Amerika kargo gönderimi yapmak...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN