Gine-Bissau’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Gine-Bissau’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Gine-Bissau’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Gine-Bissau’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Gine-Bissau’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Gine-Bissau’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Gine-Bissau Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Gine-Bissau’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Gine-Bissau’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Gine-Bissau’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Gine-Bissau’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Gine-Bissau Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Gine-Bissau’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Gine-Bissau’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Gine-Bissau’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Gine-Bissau’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Gine-Bissau’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Gine-Bissau’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Gine-Bissau’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Gine-Bissau’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Gine-Bissau’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Gine-Bissau’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Gine-Bissau’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Gine-Bissau’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Gine-Bissau’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Gine-Bissau’ya İç taşıma

Gine-Bissau’ya Dokümantasyon

Gine-Bissau’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Gine-Bissau’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Gine-Bissau’ya özel sergiler, Gine-Bissau’ya kongreler, toplantılar ve Gine-Bissau’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Gine-Bissau’ya katılımcı firmalar, Gine-Bissau’ya stand imalatçıları, Gine-Bissau’ya fuar ve Gine-Bissau’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Gine-Bissau’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Gine-Bissau’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Gine-Bissau’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Gine-Bissau’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Gine-Bissau’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Gine-Bissau’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Gine-Bissau’ya  yüksek hizmet kalitesi, Gine-Bissau’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Gine-Bissau’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Gine-Bissau’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Gine-Bissau’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Gine-Bissau’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Gine-Bissau’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Gine-Bissau’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Gine-Bissau’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Gine-Bissau’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Gine-Bissau’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Gine-Bissau’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Gine-Bissau’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Gine-Bissau’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Gine-Bissau’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Gine-Bissau’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.


Hemen - Bizi Arayın