28.6 C
İstanbul


85
/ 100


FRANSA KARGO
Fransa Kargo

Fransa Kargo

Fransa’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Fransa kargo gönderimi web sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip detaylı bilgi aldıktan sonra Fransa’ya gönderilecek kargonuzu adresimize teslim etmek.

Bu işlem yapıldıktan sonra Fransa’ya gönderilecek kargonuz en geç 1 gün içerisinde yola çıkacaktır.

Fransa kargo gönderirken en çok sorulan sorular

• Fransa’ya hızlı bir şekilde kargo göndermek için ne yapmak gerekir?
• Fransa kargo gönderimi yasak olan ürünler nelerdir?
• Fransa’ya kargo en kısa sürede nasıl gönderilir?
• Fransa kargo takibi nasıl yapılır?

Fransa’ya En Hızlı Kargo Hangisidir?

Fransa’ya göndereceğiniz kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek Kargo34 olacaktır. Çünkü Kargo Ups, Tnt ve FedEx ile özel anlaşmalıdır ve Pazar günleri hariç her gün yurt dışı çıkışı gerçekleşmektedir. Türkiye’den Fransa’ya gönderilecek kargonuzun ortalama gidiş süresi 1-2 gündür. fransa kargo

KARGO GÖNDERME İŞLEMLERİ

Bu noktada hacim/desi hesaplaması ile ilgili kısaca bilgi verip kargo ücreti üzerindeki etkisine değinelim.

desi

En x Boy x Yükseklik ÷ 5000

Ancak dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu var. Eğer gönderiniz evrak değil koli ise, koli seçimi çok önemlidir. Zira gönderinin hacmi kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkileniyor. Eğer koli gereğinden büyük seçildiyse paketleme sonunda çıkacak fiyat yüksek olacaktır
Örneğin 60x40x60 ebadında bir koli ile 5 kg’lık bir ürün göndereceksiniz, hacim hesabına göre 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Çünkü işlem sonunda hacmi 19.2 olduğundan fiyat hesaplamada yüksek olan değer 19.2 üzerinden hesaplanır ve gönderenin cebinden daha yüksek bir fiyat çıkacaktır.

Fransa’ya Kargo ile Gönderilemeyen Ürünler

Fransa’ya kargo ile gönderilemeyecek ürünler işlem sırasında gözden kaçmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün Fransa’ya kargo ile gönderim kabul edilmemektedir.

Fransa’ya gönderilemeyen ürünler listesinin görüntülemek için tıklayabilirsiniz.

Fransa’ya Gönderilmeyecek Ürünler

Kargo Gönderirken ve İhracat Yaparken Yasalara Uyulmalı

Fransa’ya ihracat yaparken uyulması gereken yasalara ve yasaklara uyulması dikkat edilmelidir. Fransa’ya ihracat yaparken Avrupa Birliği’ni dikkate alınması gerekiyor. Örneğin, elektrik ile çalışan ürünler ve çocuk oyuncakları katı kalite standartlarına uyulması zorunludur. Ayrıca Fransa vergi ve gümrük vergileri, Avrupa Birliği dışından gelen ürünler olarak ikili bir ayrıma ’ya tabii bulunmaktadırlar.

Fransa’ya Kargo Fiyatları

Fransa kargo hizmetimizde fiyat olarak en ekonomik, gönderim seçenekleri bakımından en rahat ve en güvenli gönderim Kargo34 ile sağlanır. Fransa kargo gönderileriniz özenle paketlenir ve en hızlı şekilde teslimat yapılır. Tnt, Ups ve Fedex gibi firmalarla anlaşma sağlayıp size en uygun fiyat verilir.

5 Kg: 66,40 Euro
10 Kg: 105 Euro
20 Kg: 178,20 Euro

Tüm fiyatları görüntülemek için web sitemizdeki iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Türkiye’den Fransa’ya Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Türkiye’den Fransa’ya kargo gönderimi ortalama 2 günde alıcıya ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra Pazar günleri hariç her akşam yapılan uçuşlarla kargonuzu yola çıkarıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo en geç 48 saat içinde Fransa’da adrese varmış oluyor.

Fransa Kargo Takibi

Fransa için bizden alacağınız takip kodu ile gönderinizin nerede olduğunu nasıl gittiğini ne zaman orada olacağını görebilir hem de kalitemizi test edebilirsiniz. Kargonuzu gönderimi gerçekleştirmek için bize ilettiğinizde gönderi tamamlandığı zaman size vereceğimiz takip numarası ile Fransa yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan, kargo takip bölümüne elinizde bulunan kargo takip numarasını girmeniz gönderinizi takip etmeniz için yerlidir.
İster gece ister gündüz her an ve saniye takibini yaptığınız Fransa kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin aksama riski ortadan kaldırırken, iş yaptığınız kişiler tarafından prestij kazanabilirsiniz. Ayrıca paketin teslim sırasında yaşanabilecek sorunlardan bu sayede haberdar olabilir ve sorunların çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

Fransa’ya Kargo ile Neler Gönderilebilir?

Bulunduğunuz şehirden Fransa’ya göndereceğiniz kargonuzu ister ticari ister kişisel amaçlı olsun ülke ve mesafe fark etmeksizin her yere gönderilir. E-Ticaret ile uğraşanlar ve küçük işletmeler rahatlıkla Fransa’ya ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Fransa’ya kargo gönderilerinde zaman çok önemli bir etmendir. Kargo Fransa’ya yola çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya gönderinin kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir iştir. Fransa’ya kargo ile mal gönderme ihtiyacı geçtiğimiz yıllara nazaran daha kolay hale gelmiştir. Bulunduğunuz bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, evrak göndermeniz gerekiyorsa, Fransa’da ki sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en hızlı ve en güvenli şekilde Fransa’ya kargo gönderimi Kargo34 ile yapılır.

Fransa Konsolosluğu

Ülkemizden Fransa’ya gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünleri listesine ulaşabilmeniz için Fransa Konsolosluğu ya da Fransa Ticaret Odası ile görüşebilirsiniz.

fransa baskonsoloslugu

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

Amerika Kargo , Amerika Nakliyat , Amerika Lojistik

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ? Amerika kargo gönderimi yapmak...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...

LOS ANGELES KARGO 

LOS ANGELES UÇAK KARGO  Los Angeles ABD’nin en kalabalık şehirlerinden...
Önceki İçerikBelçika Kargo
Sonraki İçerikAvusturya Kargo 05323772037
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN