GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO

Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti olan bu kent, Şangay ve Pekin şehrinden sonra Çin’deki en kalabalık şehirdir. Guangzhou şehri batıda Kanton adıyla biliniyor. Pinyin alfabesinin gelişmesi ile aldığı isim Guangzhou’dur. Uzakdoğu ülkesi olan Çin ülkesinin nüfusunun kalabalık olması ve geniş yüzölçümü eyalet sistemi ile yönetilmesine ve özerk bölgelerin oluşumuna neden olmuştur. Çin Asya kıtasında olan bir Uzakdoğu ülkesi olarak biliniyor. Kuzeyinde Moğolistan, kuzey doğusunda, Rusya ve Kuzey Kore yer almaktadır. Ülkenin doğusunda ise; Sarı Deniz ve Doğu Çin Denizi bulunuyor.

Guangzhou’nun bağlı olduğu Çin de Uçak Kargo için kullanılmakta olan başlıca havalimanları; Şanghay, Guangzhou, Shenzhen, Hong Kong, Pekin olarak bilinmektedir.
Guangzhou’nun çok geniş bir yüzölçümü olduğu ve yeryüzü şekillerinin farklılığı da iklim çeşitliliklerini ortaya çıkarmaktadır. Guangzhou’nun Güney kesimlerinde bulunan muson iklimi özellikle kuzeybatı kesimlerinde sert kara iklimine, Güney bölgesinde tropikal iklim sıcaklıkları görülürken, kuzeyde ise kara ikliminin etkileri görülmektedir. Çin’in Guangdong eyaletinin başkenti olan Guangzou şehridir.

Çin’de Guangzou Baiyun Uluslararsı Havalimanı yolcu yoğunluğu bakımından en yoğun ikinci, dünyanın en işlek on altıncı havalimanı olarak bilinmektedir. Guangzou Uçak Kargo yoğunluğunda da havalimanı ülkenin en işlek üçüncü, dünyanın ise en işlek on sekizinci havalimanı konumundadır. Guangzhou, Uçak Kargo hareketliliği açısından ise Çin’in en yoğun ikinci ülkesidir. Kargo34 firması olarak Guangzhou Uçak Kargo hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.
Ülkenin en önemli ticaret merkezleri arasında olan Guangzhou yapılan ticaret fuarı dünyadaki en iyi fuarlar arasında yer almaktadır.

Guangzhou Uçak Kargo hizmetimizde havacılık sektöründe uzun süredir hizmet vermekteyiz ve şirketimiz seçkin hava taşımacılık sektöründe en iyisidir.
Guangzhou’nun her yerine götürdüğümüz gönderilerinizi, büyük bir özenle Guangzou’ya götürdüğümüz gibi, Guangzhou’dan teslim edilen gönderilerinizi de aynı özenle Türkiye’ye taşıyoruz.
Guangzou Uçak Kargo ile acil kargolarınızı en kısa zamanda taşıyabilmek için her zaman hizmetinizdeyiz.
Guangzou Uçak Kargo sektöründe en hızlı taşımacılık yapan firma olduğumuza inanıyoruz.

Guangzou Uçak Kargo hizmetimizde güvenlik ve sürat ilkesi ile yoğun taleplere kesintisiz bir şekilde yetişmekteyiz.
Uzun yıllardır Türkiye’de bulunan pek çok firma, Guangzou da bulunan şirketlerle yaptığı ticari ilişkilerinde, Guangzou Uçak Kargo taşımacılığı için firmamızla anlaşmalar yapmaktadır.
İşlerinizin devamlılığı için süreklilik gerektiren Guangzou Uçak Kargo hizmeti Türk ve yabancı orijinli birçok firma,

Kargo34 farkı ile kaliteli hizmet ayrıcalığını siz değerli müşterilerimize yaşatmaktadır.
Kargo34 firması olarak Şanghay, Pekin Guangzhou, Shenzhen, Hong Kong’da bulunan havalimanları olmak üzere, Çin bulunan hemen hemen bütün şehirlere Kargo34 uçak kargo hizmeti ile sevk işlemleri yapan firmamız, büyük veya küçük boyutları gözetmeden tüm kargolarınızı siz değerli müşterilerimizin isteğine göre adresten – adrese veya havalimanından – havalimanına teslim etmekteyiz.

GUANGZOU HAVA KARGO

2002 yılından günümüze kadar Türkiye’yi turistik amaçlı ziyaret etmekte olan Çinlilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.
Guangzou’dan Türkiye’ye gelen turist sayısı her geçen yıl artmaktadır. Ülkelerinden çok uzak olan Türkiye’de tatil amacı ile gelen Guangzoulu turistler kısa tatilleri boyunca ülkelerine göndermek istedikleri herhangi bir ürünü, paket veya evrakları için Guangzou Hava Kargoyu tercih etmektedirler.

Guangzou’ya gidecek olan acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru tercih Kargo34’tür. TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalarımız bulunduğu için kargolarınızı en kısa sürede teslim etmekteyiz.
Kargo34 Guangzou Hava Kargo taşımacılığı ile yurtdışı gönderiler artık çok kısa bir süre içinde teslim edilebiliyor.

Guangzou Hava Kargo hizmetinde sektörün önemli firmaları arasında yer almaktadır ve Guangzou Kargo da ortaya koyduğumuz profesyonel hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin ilk tercihlerinden birisi oluyoruz.
İhracatın ve ithalatın çok yapılmakta olduğu ülkelerden birisi olan Çin’e bağlı Guangzou acil kargo ihtiyaçlarına çözümler üreten firmamız, isterseniz Türkiye’den Guangzou isterseniz de Guangzou’dan Türkiye’ye taşıma yapmaktadır.

Kargo34 Guangzou Hava Kargo farkı ile uçak kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Acil kargo gönderim ihtiyaçlarınıza bu zamanlarda uçak kargo firmaları bakmaktadır ve uygun fiyatlı gönderim yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kurumsal veya bireysel kargo gönderimleriniz için ve önemli evraklarınız için Kargo34 Guangzou Hava Kargo olarak Türkiye’den Çin‘e ve Çin‘den Türkiye’ye uçak kargo hizmetinde en iyisiyiz. Uzman ve profesyonel kadromuz ile uçuşa hazır uçaklarımız sayesinde kargolarınızı en kısa zamanda alıcısına teslim etmekteyiz.
Guangzou’da bulunan müşterimize 7/24 talep formlarımız ile anında cevap vermekteyiz.