Cook Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Cook Adaları’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Cook Adaları’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Cook Adaları’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Cook Adaları’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Cook Adaları’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Cook Adaları Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Cook Adaları’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Cook Adaları’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Cook Adaları’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Cook Adaları’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Cook Adaları Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Cook Adaları’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Cook Adaları’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Cook Adaları’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Cook Adaları’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Cook Adaları’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Cook Adaları’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Cook Adaları’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Cook Adaları’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Cook Adaları’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Cook Adaları’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Cook Adaları’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Cook Adaları’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Cook Adaları’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Cook Adaları’ya İç taşıma

Cook Adaları’ya Dokümantasyon

Cook Adaları’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Cook Adaları’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Cook Adaları’ya özel sergiler, Cook Adaları’ya kongreler, toplantılar ve Cook Adaları’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Cook Adaları’ya katılımcı firmalar, Cook Adaları’ya stand imalatçıları, Cook Adaları’ya fuar ve Cook Adaları’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Cook Adaları’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Cook Adaları’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Cook Adaları’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Cook Adaları’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Cook Adaları’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Cook Adaları’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Cook Adaları’ya  yüksek hizmet kalitesi, Cook Adaları’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Cook Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Cook Adaları’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Cook Adaları’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Cook Adaları’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Cook Adaları’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Cook Adaları’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Cook Adaları’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Cook Adaları’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Cook Adaları’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Cook Adaları’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Cook Adaları’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Cook Adaları’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Cook Adaları’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Cook Adaları’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.


Hemen - Bizi Arayın