Cocos Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Cocos Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Cocos Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Cocos Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cocos Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Cocos Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Cocos Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Cocos Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Cocos Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Cocos Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Cocos Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Cocos Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Cocos Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Cocos Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Cocos Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Cocos Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Cocos Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Cocos Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Cocos Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Cocos Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Cocos Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Cocos Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Cocos Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Cocos Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Cocos Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Cocos Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Cocos Adaları’ya bazı yüklerde Cocos Adaları’ya günlük hareket saatleri, Cocos Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, Cocos Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Cocos Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Cocos Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Cocos Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Cocos Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Cocos Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 


Hemen - Bizi Arayın