Christmas Adası’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Christmas Adası’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Christmas Adası’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Christmas Adası’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Christmas Adası’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Christmas Adası’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Christmas Adası’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Christmas Adası’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Christmas Adası’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Christmas Adası’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Christmas Adası’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Christmas Adası’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Christmas Adası’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Christmas Adası’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Christmas Adası’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Christmas Adası’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Christmas Adası’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Christmas Adası’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Christmas Adası’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Christmas Adası’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Christmas Adası’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Christmas Adası’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Christmas Adası’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Christmas Adası’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Christmas Adası’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Christmas Adası’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Christmas Adası’ya Beton santralleri taşımacılığı

Christmas Adası’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Christmas Adası’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Christmas Adası’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Christmas Adası’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Christmas Adası’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Christmas Adası’ya bazı yüklerde Christmas Adası’ya günlük hareket saatleri, Christmas Adası’ya taşımaya devam edilecek saatler, Christmas Adası’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Christmas Adası’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Christmas Adası’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Christmas Adası’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Christmas Adası’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Christmas Adası’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 


Hemen - Bizi Arayın