Çek Cumhuriyeti’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Çek Cumhuriyeti’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Çek Cumhuriyeti’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Çek Cumhuriyeti’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Çek Cumhuriyeti’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Çek Cumhuriyeti’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Çek Cumhuriyeti Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Çek Cumhuriyeti’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Çek Cumhuriyeti’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Çek Cumhuriyeti’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Çek Cumhuriyeti’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Çek Cumhuriyeti’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Çek Cumhuriyeti’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Çek Cumhuriyeti’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Çek Cumhuriyeti’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Çek Cumhuriyeti’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Çek Cumhuriyeti’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Çek Cumhuriyeti’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Çek Cumhuriyeti’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Çek Cumhuriyeti’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Çek Cumhuriyeti’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Çek Cumhuriyeti’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Çek Cumhuriyeti’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Çek Cumhuriyeti’ye İç taşıma

Çek Cumhuriyeti’ye Dokümantasyon

Çek Cumhuriyeti’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Çek Cumhuriyeti’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Çek Cumhuriyeti’ye özel sergiler, Çek Cumhuriyeti’ye kongreler, toplantılar ve Çek Cumhuriyeti’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Çek Cumhuriyeti’ye katılımcı firmalar, Çek Cumhuriyeti’ye stand imalatçıları, Çek Cumhuriyeti’ye fuar ve Çek Cumhuriyeti’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Çek Cumhuriyeti’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Çek Cumhuriyeti’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Çek Cumhuriyeti’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Çek Cumhuriyeti’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Çek Cumhuriyeti’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Çek Cumhuriyeti’ye  yüksek hizmet kalitesi, Çek Cumhuriyeti’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Çek Cumhuriyeti’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Çek Cumhuriyeti’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Çek Cumhuriyeti’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Çek Cumhuriyeti’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Çek Cumhuriyeti’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Çek Cumhuriyeti’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Çek Cumhuriyeti’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Çek Cumhuriyeti’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Çek Cumhuriyeti’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Çek Cumhuriyeti’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Çek Cumhuriyeti’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Çek Cumhuriyeti’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Çek Cumhuriyeti’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.


Hemen - Bizi Arayın