Cape Verde’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Cape Verde’ye Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Cape Verde’nin sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Cape Verde’ye yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Cape Verde’ye fuar alanı handling servislerinin sunulması, Cape Verde’ye depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Cape Verde Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Cape Verde’ye aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Cape Verde’ye bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Cape Verde’ye gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Cape Verde’ye ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Cape Verde Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Cape Verde’ye fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Cape Verde’ye fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Cape Verde’ye bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Cape Verde’ye tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Cape Verde’ye birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Cape Verde’ye fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Cape Verde’ye bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Cape Verde’ye muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Cape Verde’ye en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Cape Verde’ye Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Cape Verde’ye Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Cape Verde’ye Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Cape Verde’ye Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Cape Verde’ye İç taşıma

Cape Verde’ye Dokümantasyon

Cape Verde’ye Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Cape Verde’ye Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Cape Verde’ye özel sergiler, Cape Verde’ye kongreler, toplantılar ve Cape Verde’ye konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Cape Verde’ye katılımcı firmalar, Cape Verde’ye stand imalatçıları, Cape Verde’ye fuar ve Cape Verde’ye sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Cape Verde’ye Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Cape Verde’ye Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Cape Verde’ye Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Cape Verde’ye Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Cape Verde’ye Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Cape Verde’ye yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Cape Verde’ye  yüksek hizmet kalitesi, Cape Verde’ye dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Cape Verde’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Cape Verde’ye  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Cape Verde’ye Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Cape Verde’ye bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Cape Verde’ye o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Cape Verde’ye gitmesi için mal uçağa yüklenir. Cape Verde’ye gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Cape Verde’ye gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Cape Verde’ye gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Cape Verde’ye Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Cape Verde’ye Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Cape Verde’nin sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Cape Verde’ye bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Cape Verde’ye poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.


Hemen - Bizi Arayın