Bouvet Adası’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Bouvet Adası’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Bouvet Adası’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Bouvet Adası’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Bouvet Adası’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Bouvet Adası’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Bouvet Adası’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Bouvet Adası’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Bouvet Adası’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Bouvet Adası’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Bouvet Adası’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Bouvet Adası’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Bouvet Adası’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Bouvet Adası’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Bouvet Adası’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Bouvet Adası’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bouvet Adası’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Bouvet Adası’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Bouvet Adası’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Bouvet Adası’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Bouvet Adası’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Bouvet Adası’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Bouvet Adası’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Beton santralleri taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Bouvet Adası’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Bouvet Adası’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Bouvet Adası’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Bouvet Adası’ya bazı yüklerde Bouvet Adası’ya günlük hareket saatleri, Bouvet Adası’ya taşımaya devam edilecek saatler, Bouvet Adası’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Bouvet Adası’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Bouvet Adası’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Bouvet Adası’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Bouvet Adası’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Bouvet Adası’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 


Hemen - Bizi Arayın