28.6 C
İstanbul


85
/ 100


AMERİKA KARGO

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Amerika kargo gönderimi yapmak günümüzde oldukça kolay bir hale geldi; tabii işinde uzman bizim gibi şirketleri tercih ederseniz… İster yurtdışı hava kargo hizmeti veren, isterseniz yurt içinde aynı hizmeti veren örneğin Kargo34 ile Amerika’ya kargo gönderin ihtiyacınız olan şey bir telefon.

Amerika Kargo Ücretleri

 

Tüm yurt dışı kargo gönderimlerinde olduğu gibi Amerika kargo gönderimi işlemleri de güvenilir bir kargo şirketiyle çalışmayı gerektirir. Amerika’ya yapılan kargolarda taşımacılık gibi gümrükte uzman bir şirket gerektirir. Tüm sürecin hızlı olması için tercih ettiğiniz kargo şirketinin geniş bir ağa sahip olması gerekmektedir. Kargo34, lojistik sektöründeki en büyük şirketlerle Amerika’ya gidecek kargonuzu hızlı ve güvenilir şekilde gönderilmesini sağlar.

Amerika kargo gönderimi işlemleri için ödenmesi gereken ücret, teslimat türüne ve paketinizin büyüklüğü ile ağırlığına göre değişir. Ancak, kargo34 ile çalıştığınızda elde edeceğiniz kargo ücretleri , her halükârda piyasa fiyatlarından çok daha düşük olacaktır. TNT,UPS ve FEDEX gibi global kargo şirketleriyle çalışır ve paketlerinizin gideceği yere hızlı güvenilir ve uygun fiyatla gönderimini sağlarız.

Amerika kargo ücretleri için güncel bir fiyat istiyorsanız internet sitemizde bulunan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki teslimat adresini bize söyledikten ve gönderi içeriğini bildirdikten sonra sizin için en uygun fiyatı çıkaracağımıza emin olabilirsiniz. Size sunacağımız fiyatları değerlendirerek işlemleri başlatabiliriz.

 

1- Fiyat Hesaplama

Amerika’ya kargo gönderim yapmak için Kargo34 web sitesinden veya bizleri arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

2- Kargo Kontrol

Kargonuz kargo34 ofisine ulaştıktan sonra personelimiz kargonuzun içerik ve ölçüm kontrollerini yapacaktır.  Kontrol sonrası sizinle iletişime geçerek alıcı bilgilerini talep eder. Sonrasında gönderim ücretini talep edecektir.

3- Kargo Gönderim

Hafta içi her gün olmak üzere kargonuz aynı gün uçak kargo verilmektedir, Amerika Ekspres Kargo hizmetimiz ile ortalama teslim süremiz 2-5 gün sürmektedir,

 

Amerika’ya Hızlı Kargo

Amerika acil kargo ihtiyacı olan tüm bireysel veya kurumsal göndericiler başvuracağı ilk adres kargo34 olmalıdır.Kargo34 olarak başarımızı bugüne kadar yaptığımız tüm yurtdışı kargo gönderimlerinde kanıtlamış ve bundan sonra da uluslararası çözüm ortakları ile yanı başınızda olmaya devam edecek. Siz sadece kargonuzu nereye gönderilmesini istediğinizi söyleyin. Bize güvenin en kısa sürede kargonuz gideceği yere ulaşacaktır.

Amerika için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır ?

Amerika’ya göndermek istediğiniz gönderinizin ağırlığını ölçmek için en doğru yöntem kilogram veya hacim hesaplamasıdır. Hacim hesaplaması yaparken: EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülünü kullanmak gerekir. Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamak için bize ulaşabilirsiniz.Örneğin: Amerika’ya 20 KG ağırlığında 50*40*50 ölçülerinde bir paket göndermek istediğinizde; 50*40*50 /5000 yöntemi ile Hacim ağırlığını 20 KG denk geldiğini görebilirsiniz.

Kargo’nun Türkiye’den Amerika’ya Varması Ne Kadar Sürer?

Ofisimize gelen tüm ürünlerin yurtdışı çıkışları, her gün akşam vakitlerinde (pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Uçuşu gerçekleşmiş tüm Amerika’ya gidecek ürünler ortalama 2 ila 4 gün içinde teslim olmaktadır. Gümrükte yapılan incelemeler, uzak bölgeye yapılan teslimatları ve zorunlu gecikmelerin olması durumunda  bu süre uzaması imkan dahilindedir.

Türkiye Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Arası Kargo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkiye’den ABD’ye kargo fiyatları göndereceğiniz kargonun ağırlık veya hacimsel boyutuna göre yani hacmine göre değişkenlik gösterir. Kilo veya hacimden hangisi yüksek ise kargonuz yüksek gelen değere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Örneğin ABD’ye göndermek istediğiniz 0,5 kiloluk bir kargo için; Kargo34 olarak verdiğimiz fiyat 12,50 Euro ve tahmini olarak teslimat süresi 2-4 gündür. Daha fazla bilgi için sayfamızda bulunan İLETİŞİM bölümünden bizlerle iletişime geçebilir fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

AMERİKA KARGO İLE GÖNDERİLEMEYECEK ÜRÜNLER

Amerika’ya kargo hizmetinde çok farklı ürün grupları vardır.  Ama unutulmaması gereken şey, Türk Ticaret Kanununda yasaklı olan hiçbir kargo içeriğinin taşınması serbest değildir. Yanıcı ve yakıcı kargo içeriklerini işleme almak mümkün değildir.

Amerika’ya gönderilmesi yasak olan kargo içerik listesi şu şekildedir;

Amerika’ya Gönderilemeyen Ürün Listesi

Amerika Kargo Takip

Kargonuz yola çıktından sonra size takip numarası verilecek, tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Amerika Konsolosluğu

Ülkemizden Amerika’ya gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünler listesine ulaşabilmeniz için Amerika Ticaret Odası ya da Amerika Konsolosluğu ile görüşebilirsiniz.

ABD

 

 

 

 

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

Hollanda Kargo , Hollanda Lojistik , Hollanda Nakliyat

Hollanda Kargo Gönderim Hollanda Kargo Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı...

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...

LOS ANGELES KARGO 

LOS ANGELES UÇAK KARGO  Los Angeles ABD’nin en kalabalık şehirlerinden...
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN