12.7 C
İstanbul


87
/ 100


ALMANYA KARGO GÖNDERİMİ

Almanya’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Almanya’ya kargo gönderimi web sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip detaylı bilgi aldıktan sonra Almanya’ya gönderilecek kargonuzu adresimize teslim etmek.

 

Almanya’ya kargo gönderirken en çok sorulan sorular

  • Almanya’ya hızlı bir şekilde kargo göndermek için ne yapmak gerekir?
  • Almanya’ya kargo gönderimi yasak olan ürünler nelerdir?
  • Almanya’ya kargo en kısa sürede nasıl gönderilir?
  • Almanya kargo takibi nasıl yapılır?

Almanya’ya En Hızlı Kargo Hangisidir?

Almanya’ya göndereceğiniz kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek Kargo34 olacaktır. Çünkü Kargo Ups, Tnt ve FedEx ile özel anlaşmalıdır ve Pazar günleri hariç her gün yurt dışı çıkışı gerçekleşmektedir. Türkiye’den Almanya’ya gönderilecek kargonuzun ortalama gidiş süresi 1-2 gündür.

KARGO GÖNDERME İŞLEMLERİ

desi

 

Bu noktada hacim/desi hesaplaması ile ilgili kısaca bilgi verip kargo ücreti üzerindeki etkisine değinelim.

En x Boy x Yükseklik ÷ 5000

Ancak dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu var. Eğer gönderiniz evrak değil koli ise, koli seçimi çok önemlidir. Zira gönderinin hacmi kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkileniyor. Eğer koli gereğinden büyük seçildiyse paketleme sonunda çıkacak fiyat yüksek olacaktır

Örneğin 60x40x60 ebadında bir koli ile 5 kg’lık bir ürün göndereceksiniz, hacim hesabına göre 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Çünkü işlem sonunda hacmi 19.2 olduğundan fiyat hesaplamada yüksek olan değer 19.2 üzerinden hesaplanır ve gönderenin cebinden daha yüksek bir fiyat çıkacaktır.

 

Almanya’ya Kargo ile Gönderilemeyen Ürünler

Almanya’ya kargo ile gönderilemeyecek ürünler işlem sırasında gözden kaçmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün Almanya’ya kargo ile gönderim kabul edilmemektedir.

Almanya’ya gönderilemeyen ürünler listesinin görüntülemek için tıklayabilirsiniz.

Almanya’ya Gönderilemeyecek Ürünler Listesi

 

Kargo Gönderirken ve İhracat Yaparken Yasalara Uyulmalı

Almanya’ya ihracat yaparken uyulması gereken yasalara ve yasaklara uyulması dikkat edilmelidir. Almanya’ya ihracat yaparken Avrupa Birliği’ni dikkate alınması gerekiyor. Örneğin, elektrik ile çalışan ürünler ve çocuk oyuncakları katı kalite standartlarına uyulması zorunludur. Ayrıca Almanya vergi ve gümrük vergileri, Avrupa Birliği dışından gelen ürünler olarak ikili bir ayrıma ’ya tabii bulunmaktadırlar.

 

Almanya’ya Kargo Fiyatları

 

Almanya kargo hizmetimizde fiyat olarak en ekonomik, gönderim seçenekleri bakımından en rahat ve en güvenli gönderim Kargo34 ile sağlanır. Almanya’ya kargo gönderileriniz özenle paketlenir ve en hızlı şekilde teslimat yapılır. Tnt, Ups ve Fedex gibi firmalarla anlaşma sağlayıp size en uygun fiyat verilir.

5 Kg: 66.40 Euro

10 Kg: 105 Euro

20 Kg: 178.20Euro

Tüm fiyatları görüntülemek için web sitemizdeki iletişim bölümünden bizimle iletişime geçip daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.

 

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi ortalama 3 günde alıcıya ulaşıyor. Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra Pazar günleri hariç her akşam yapılan uçuşlarla kargonuzu yola çıkarıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo en geç 48 saat içinde Almanya’da adrese varmış oluyor.

 

Almanya Kargo Takibi

Almanya için bizden alacağınız takip kodu ile gönderinizin nerede olduğunu nasıl gittiğini ne zaman orada olacağını görebilir hem de kalitemizi test edebilirsiniz. Kargonuzu gönderimi gerçekleştirmek için bize ilettiğinizde gönderi tamamlandığı zaman size vereceğimiz takip numarası ile Almanya yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan, kargo takip bölümüne elinizde bulunan kargo takip numarasını girmeniz gönderinizi takip etmeniz için yerlidir.

İster gece ister gündüz her an ve saniye takibini yaptığınız Almanya kargonuz, zamanında yerine ulaştığında işlerinizin aksama riski ortadan kaldırırken, iş yaptığınız kişiler tarafından prestij kazanabilirsiniz. Ayrıca paketin teslim sırasında yaşanabilecek sorunlardan bu sayede haberdar olabilir ve sorunların çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

 

 Almanya’ya Kargo ile Neler Gönderilebilir?

Bulunduğunuz şehirden Almanya’ya göndereceğiniz kargonuzu ister ticari ister kişisel amaçlı olsun ülke ve mesafe fark etmeksizin her yere gönderilir. E-Ticaret ile uğraşanlar ve küçük işletmeler rahatlıkla Almanya’ya ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Almanya’ya kargo gönderilerinde zaman çok önemli bir etmendir. Kargo Almanya’ya yola çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya gönderinin kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir iştir.

Almanya’ya kargo ile mal gönderme ihtiyacı geçtiğimiz yıllara nazaran daha kolay hale gelmiştir. Bulunduğunuz bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, evrak göndermeniz gerekiyorsa, Almanya’da ki sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en hızlı ve en güvenli şekilde Almanya’ya kargo gönderimi Kargo34 ile yapılır.

Almanya Konsolosluğu

Ülkemizden Kanada’ya gönderebileceğiniz ve yasaklı ürünler listesine ulaşabilmeniz için  Almanya Konsolosluğu ya da Almanya Ticaret Odası ile görüşebilirsiniz.

ewq

İndirimlerden Haberdar Ol

━ Çok Okunan Yazılar

Hollanda Kargo , Hollanda Lojistik , Hollanda Nakliyat

Hollanda Kargo Gönderim Hollanda Kargo Bugün Türklerin de yoğun olarak yaşadığı...

İngiltere Kargo , İngiltere Lojistik , İngiltere Nakliyat

İngiltere Kargo Gönderim İngiltere’ye kargo gönderiminizi bizi seçerek daha rahat...

Kanada Kargo, Kanada Nakliyat, Kanada Lojistik

Kanada Kargo Gönderimi Kanada’ya Kargo Nasıl Gönderilir? Kanada’ya kargo gönderimi web...

Katar Kargo 05323772037

Katar Kargo Gönderimi   Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir? Katar’a kargo gönderimi web...

Rusya Hava Kargo, Rusya Kargo, Rusya Lojistik

Rusya Kargo Gönderimi Rusya’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Rusya’ya kargo gönderimi...

Amerika Kargo , Amerika Nakliyat , Amerika Lojistik

Amerika Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ? Amerika kargo gönderimi yapmak...

AVUSTURALYA KARGO

Avusturalya'ya, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı ekspres kargo ile çok...

GUANGZHOU KARGO

GUANGZHOU UÇAK KARGO Güney Çin bölgesinde bulunan Guangzhou bölgesinin başkenti...
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN